Freegames

Najdete zde neustále nové hry, které jsou rozčleněny do kategorií.

Brutální hry

thing_thing_arena_2.zip, (5.46MB)
V této brutální střílečce máte v každém módu 2 úkoly. Co nejdéle přežít a zabít co nejvíce nepřátel. NA výběr máte z mnoha možností hry a je jen na vás, kterou si zvolíte.
thing_thing_arena.zip, (4.52MB)
Další ze série těchto parádních stříleček nás přivede do prostředí arény, kde se na vás budou řítit stále další a další nepřátele, které je potřeba rozstřílet na hadry.
Posledni komentare
18.07.2012 05:54:52: You've got one of the better web-sites. Here is my website Free wordpress hosting
madness_elimination_2.zip, (3.95MB)
V druhém pokračování série Madness Elimination bude náš hrdina opět nemilosrdně masakrovat vše, co mu přijde pod ruce. Ve videu se vyskytují nové postavy (Uvidíte 2 druhy Zombie). Jedni jsou téměř neškodní a ti druzí mohou oživit své mrtvé kolegy.
madness_elimination1.swf, (1.37MB)
První díl z pěti-dílné série, ve které se nám jako hlavní hrdina představí patrně přestrojený Steven Segal. Proč právě on? Znáte ještě někoho, kdo dokáže povraždit desítky lidí, kteří jsou až po zuby ozbrojeni a nic vážného se mu nestane? Cíl našeho zabijáka je dostat šéfa jedné organizace. Zda se mu to podaří nebo ne, můžete postupně sledovat v tomto a dalších dílech.
bunnykill_3.zip, (2.78MB)
A je tady další králičí dobroudružství. Tentokrát se masakr bude odehrávat na Měsíci. Pokud se vám líbí Matrix, Kill Bill a různé karate filmy, kde lítají končetiny vzduchem a krev teče po hektolitrech, tak se na tento filmeček mrkněte. Grafika a hudba určitě nikoho neurazí.
bunnykill_2.zip, (2.85MB)
Druhé pokračování videa Bunnykill. Je ještě o něco brutálnější a mrtvých je tam také o něco více.
bunnykill.zip, (3.04MB)
Bunny Kill je bohužel jen obyčejnou videoanimací, což je možná škoda, protože po grafické stránce se jedná o jasný nadprůměr. V tomto brutálním videu můžeme shlédnout králíka, který kosí jednoho nepřítele za druhým. Rozhodně shlédněte!