Freegames

Najdete zde neustále nové hry, které jsou rozčleněny do kategorií.

Logické hry

let_it_flow.zip, (887.26kB)
Na farmě se rozbil přívod pitné vody a vy ho musíte opravit, jinak by zvířata neměla v parném letním dni co pít. Různě rozházené trubky musíte spojit tak, aby voda mohla téct tam, kam má. Až se vám to podaří, tak napojíte žíznivá zvířátka. Ovšem běží vám časový limit, takže si pospěšte.
fireman.zip, (432.93kB)
Byl nahlášen požár a vy jako člen hasičského sboru k němu vyrážíte. Než však začnete hasit, budete muset natáhnout hadici od hydrantu k požáru.
steppenwolf_4.zip, (1.17MB)
Ve čtvrtém pokračování této hry se vás čeká poslední dobrodružství v džungli. Setkáte se v něm třeba s dinosaurem, a aby jste uspěli budete muset opět používtat mozkové závity.
steppenwolf_3.zip, (1.43MB)
V dalším pokračování tohoto příběhu se dostanete do džungle poblíž místa, de se zřítilo vaše letadlo. Dávejte si pozor především na zvířata, jako krokodýly, hady či včely.
steppenwolf_2.zip, (1.14MB)
Je tu druhý díl této hry zpracované WarnerBrosem. Tentokrát jste přepadeni kmenem domorodců a probudíte se v dřevěné chýši. Jakpak se odtamtud dostanete?
steppenwolf_1.zip, (1.2MB)
V této hře je vašim úkolem opustit přepadenou loď. Než se vám to povede, budete muset rozluštit pár záhad.
frog_leap.zip, (62.75kB)
Je tu pro vás připraven logický úkol z rybníka. Musíte přeskládat všechny žába z jedné strany na druhou. Platí pravidlo, že žába musí skočit před sebe, nebo přeskočit jednu žábu, ne dál. A nesmí se vracet.