Freegames

Najdete zde neustále nové hry, které jsou rozčleněny do kategorií.

Srandičky

dancing_blair.swf, (387.26kB)
Po Bushovi tu máme Blaira. I s ním si totiž můžete užít spoustu zábavy. Stane se tanečníkem na světelném parketu a bude jen na vaší vůli, jak bude tancovat a co všechno na parketu bude k vidění. Zkuste s ním otočku či rozštěp. K čemu jinému tu vlastně máme politiky?

Hrát online

Posledni komentare
08.06.2012 00:07:40: daee super program do pozycjonowania reklama
dancing_bush.swf, (402.52kB)
Asi se všichni shodneme na tom, že sranda musí být. Není proto divu, že se najdou i srandičky na nejvýznamnější osobnosti politiky - například na prezidenta USA, George Bushe. Ten si v této flashovce střihl zajímavou roli; ukáže vám, jak se má správně tancovat na takové normální diskotéce. Sami musíte uznat, že docela válí, není-liž pravda?

Hrát online

Posledni komentare
11.07.2012 12:23:39: www.oriflame-kromeriz.cz oriflame.cz
bushaerobicswm.swf, (298.42kB)
Američané jsou národem hravým a důkazem toho, že se v zábavě nebojí pořádně nabrousit meče, jest dnešní hra. Ta si nebere na paškál nikoho menšího, než amerického prezidenta George Bushe. Vemte si ho pořádně do parády a zkuste s ním aerobic!    

Hrát online

                                 

singing_horses.zip, (142.54kB)
Pokud by někdo toužil po založení koňské kapely a neví, zdali by se uchytil, tak si v této jednoduché hře může vyzkoušet, jak to dokážou koníci pěkně rozbalit.