Freegames

Najdete zde neustále nové hry, které jsou rozčleněny do kategorií.

Závodní hry

botarena2.zip, (1.66MB)
BotArena2 je strategická hra, ve které si budete muset kupovat své roboty se všemi možnými vylepšeními. Až si nakoupíte svého prvního robota a vylepšení, tak po přidání robota do pravé tabulky je třeba kliknout na štít či zbraň v prostřední tabulce (nejprve si musíte štíty a zbraně nakoupit v levé tabulce, poté se vám přidají do prostřední), poté hned na robota a pak stačí kliknout na Mount Item. Tím se zajistí přidání štítu a zbraně na robota a pak už se můžete pustit do samotné bitvy. Pokud si nebudete vědět rady, napište do komentářů. Rádi poradíme.
gr8_racing.zip, (777.16kB)
Další z nekonečné řady závodních her viděných shora je tu – nese název Gr8 Racing a nabízí jednu zajímavou trať. Na ní se pokusíme zajet co nejrychleji tři kola, což nebude úplně nejjednodušší záležitost; s vysokým výkonem závodního auta se vám totiž může snadno stát, že vyletíte z dráhy. Hrajte!
rural_racer.zip, (314.34kB)
Rural Racer je závodní hra, ve které se můžete utkat s počítačem nebo se svým kamarádem. Hráč 1 ovládá své auto šipkami a turbo pužije klávesou [SHIFT], hráč 2 jezdí písmeny W,A,S,D a turbou používá klávesou pod klávesou [ESC]
miniclip_rally.zip, (312.26kB)
V této hře si zazávodíte s časem na jednom ze tří okruů. Na výběr máte i ze tří jezdců s rozdílnými auty. A každé auto se svým nastavením hodí na jiný okruh.
skidoo_tt.zip, (332.73kB)
V této hře je vaším cílem jezdit na zimním skůtru a překonávat nástrahy, dávejte si pozor zejména na laviny, pokud se vám nechce objížďet kus cesty, tak si s pomocí sněžných koulí udělejte vlastní cestu.